کتاب مستندات قرآنی نظریه وحدت اسلامی توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسید.

شناسه خبر : 55857

1396/11/18

تعداد بازدید : 94

کتاب مستندات قرآنی نظریه وحدت اسلامی توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسید.

کتاب(مستندات قرآنی نظریه وحدت اسلامی) توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران شصت و نهمین جلد از مجموعه کتاب های آثار قرآنی سرمه سعادت به قلم نرگس یزدانپور منتشر شد.
امروزه امت اسلامی با موانع بزرگی در زمینه وحدت مواجه است و دشمنان اسلام با اجرای طرح هایی در راستای تجزیه جغرافیایی، زبانی، قومیتی، مذهبی و حتی تاریخی می کوشند هویت، فرهنگ و عناصر اصلی موجودیت این امت واحده را در مخاطره قرار دهند.
وحدت به معنای یگانه شدن و انفراد است و هر گاه چند چیز با حفظ خاصیت شخصی خود، با هم یکی شوند، وحدت حاصل خواهد شد. وحدت میان مسلمانان. به معنی نزدیک شدن فرقه های اسلامی به یکدیگر، با حفظ کیان و ماهیت آنهاست.
وحدت اسلامی- با صرف نظر از تفاوت های طبقاتی، نژادی و رنگ- پدیده ای است که امروزه مسلمانان در جای جای جهان در سر دارند و پیامی است از سوی قرآن کریم. وحدت به قدری اهمیت دارد که خواب استکبار جهانی را پریشان می سازد و بر پیکره مستکبران لرزه می اندازد و با همین و حدت کلمه است که امت اسلامی توانسته از ذلت و هلاکت رهایی یابد و به قله های عزت و شوکت دست پیدا کند.

 این اثر در قطع رقعی با ۱۶۸ صفحه و قیمت ۷۲/۰۰۰ ریال توسط مرکز نشر هاجر منتشر گردید.
علاقمندان جهت تهیه این اثر می توانند با شماره ۳۱۰۱۵-۰۲۵ تماس و یا به آدرس قم، بلوار معلم مجتمع ناشران واحد ۱۱۴ فروشگاه مرکز نشر هاجر مراجعه نمایند.