کتاب داستان آفرینش توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسید.

شناسه خبر : 54850

1396/10/25

تعداد بازدید : 96

کتاب داستان آفرینش (نخستین خطبه نهج البلاغه) توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسید.

کتاب داستان آفرینش (نخستین خطبه نهج البلاغه) توسط مرکز نشر هاجر به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران کتاب داستان های آفرینش  توسط موسسه فرهنگی عاشورا تهیه و تنظیم شد و از سوی  مرکز نشر هاجر به چاپ رسید.

اگر اندیشمند و خرد ورزی بخواهد در حوزه ی الهیات و باز شناخت بنیان های اصیل دینی و عقلانیت وحیانی به جستجو بپردازد و از حقایق و مصادر کاخ عظیم باور داشت های آن آگاهی یابد، باید نخست دانش پژوه مدرسه ی نهج البلاغه گردد و بر آستان آن زانوی تلمّذ  بر زمین  بگذارد.

این اثر که شامل نخستین خطبه ی کتاب ارزشمند نهج البلاغه می باشد؛ خطبه ای جامع و کامل که می توان فاتحه الکتاب این مجموعه ی عظیم اعتقادی و معرفتی نام گذاشت.

وقتی خواندن کلام مولا را آغاز می کنی ، از ساحل وجود خویش فاصله می گیری و با حرکت آرام آن، به سوی ناشناخته هایی شگرف رهسپار می شوی و این آغاز راه است.

در قسمتی از این خطبه نورانی آمده است: آفریدگان را به قدرت و توانایی خویش بیافرید، و با رحمتش بادها را پراکنده کرد، و لرزش زمین را با کوه ها ثابت گرداند، سرآغاز دین شناخت اوست...

کتاب داستان آفرینش 180 صفحه و در قالب خشتی با تیراژ 1000 نسخه و قیمت 260/000 ریال در زمستان 96 منتشر گردید.

علاقمندان به این اثر میتوانند جهت تهیه کتاب با شماره تلفن 37842543و31015-025 تماس و یا به نشانی قم بلوار معلم مجتمع ناشران واحد 114 فروشگاه مرکز نشر هاجر مراجعه نمایند.