خانم شیخی معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت زهرا سلام الله درود گفت:

شناسه خبر : 54369

1396/10/16

تعداد بازدید : 77

خانم شیخی معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت زهرا سلام الله درود گفت چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب که از سوی مرکز نشر هاجر برگزار گردید با استقبال پر شور طلاب روبرو شد. این نمایشگاه از سوم دی ماه با حضور امام جمعه شهر درود فعالیت خود را آغاز کرد.

این نمایشگاه به غیر از طلاب خواهر قابل توجه طلاب برادر و دیگر اقشار قرار گرفت. در طول چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب نشست هایی برگزار شد از جمله نشستی که با حضور حجت الاسلام حاجی وند مدیر حوزه علمیه برادران صورت گرفت که ایشان در صحبت های خود به تفاوت های خواندن کتاب و نرم افزار اشاره کرده و بیان کردند هیچ چیزی نمی تواند جای خواند کتاب را بگیرد چون در کتاب خواندن همه کتاب بررسی می شود ولی در نرم افزار اینگونه نیست و با مطالعه کتاب بهتر مطالب در ذهن جای می گیرد.

شیخی افزود با توجه به اینکه ناشران بسیاری در این نمایشگاه شرکت کرده بودند. عناوین کتاب ها بسیار متنوع بود و در تمامی موضوعات کتابهایی در نمایشگاه وجود داشت.

معاون پژوهش مدرسه حضرت زهرا ادامه داد واقعا بن هایی که به طلاب اختصاص پیدا کرده بود باعث شد تا طلاب کتابهای مورد نیاز خود را خریداری کنند و یکی از اهداف ما که رونق گرفتن کار پژوهشی در مدرسه بود محقق گردید. و همچنین این نمایشگاه باعث شد تا با علاقه و سلیقه های طلاب آشنا بشویم.