خانم سید تقیا معاون پژوهش حوزه علیمه فاطمیه قزوین گفت:

شناسه خبر : 53938

1396/10/09

تعداد بازدید : 72

خانم سید تقیا معاون پژوهش حوزه علیمه فاطمیه قزوین گفت چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران که از سوی مرکز نشر هاجر برگزار شده است از 26 آذر با حضور حجت الاسلام و المسلمین کاظم لو مدیر مرکز مدیرت حوزه های علمیه خواهران استان قزوین آغاز به کار کرد.

سید تقیا بیان کرد هدف ما از برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و در اختیار گذاشتن کتابهای مناسب و معرفی کتاب های کاربردی برای طلاب می باشد.

خانم سید تقیا ادامه داد این نمایشگاه ها باعث دانش افزایی مادرانی می شود که بحث تربیت آینده سازان جامعه اسلامی را بر دوش دارند.

سید تقیا گفت: پنجشنبه، مورخ 7 دی ماه در سالن اجتماعات حوزه علمیه فاطمیه مراسمی با حضور سرکار خانم ذوقی، از اساتید حوزه علمیه و مشاور خانواده برگزار شد. در این مراسم  پس از صحبت در مورد داشتن خانواده ای سالم و به دور از تنش ، به توضیح و تفسیر برخی از عناوین کتاب " خانواده موفق" تالیف اقای حسین زاده، پرداختند و ضمن تشویق طلاب به خواندن و مطالعه ی کتب مربوط به خانواده،جهت داشتن زندگی بهتر، به جایگاه کتاب های باارزش نیز اشاره نمودند.