از اثر علمی آیت‌الله امینی رونمایی شد

شناسه خبر : 53884

1396/10/07

تعداد بازدید : 87

به گزارش مرکز نشر هاجرـ در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره علامه حلی از کتاب "رهنمودهایی به طلاب و دانشجویان جوان" اثر «آیت الله امینی» با حضور «آیت الله اعرافی» عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع)، «آیت الله غروی» عضو شورای عالی حوزه علمیه و «حجت الاسلام جمشیدی» مدیر حوزه علمیه خواهران رونمایی شد.

شایانفر مدیر عامل مرکز نشر هاجر گفت: این اثر حاصل تجارب سالیان متمادی تحصیل، تدریس و هم نشینی با دوستان، اساتید و شاگردان حضرت آیت الله امینی است. و منبع اصلی این کتاب سلسله درس های اخلاقی معظم له است که قریب دوسال در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می گردید.

مخاطبان این اثر طلاب و دانشجویان جوان هستند که دوران بسیار مهم و سرنوشت سازی را طی می کنند و کیفیت برخورد با آن نسبت به آینده آنان مهم و سرنوشت ساز است.

این اثر شامل سه فصل می باشد. فصل اول: تذکرات و رهنمودهایی به طلاب و دانشجویان جوان فصل دوم:اخلاق عملی طلاب و دانشجویان و فصل سوم:اخلاق عملی و تجّلی آن در رفتار علماء می باشد.

علاقمندان جهت تهیه این اثر می توانند از 20 دی ماه به فروشگاه مرکز نشر هاجر واقع در مجتمع ناشران واحد 114 و یا جهت سفارش با شماره تلفن۳۱۰۱۵-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.