فرهاد کیایی معاون پژوهش مدیریت استان البرز بیان کرد

شناسه خبر : 53640

1396/10/04

تعداد بازدید : 63

یکی از اهمیت های چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علیه خواهران حضور حدود 80 ناشر در کنار مرکز نشر هاجر بود.

فرهاد کیایی معاون پژوهش مدیریت استان البرز بیان کرد: یکی از اهمیت های چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علیه خواهران حضور حدود 80 ناشر در کنار مرکز نشر هاجر بود که باعث شده بود بازدید خوبی از نمایشگاه صورت پذیرد و خیلی از طلاب همراه با خانواده های خود از نمایشگاه بازدید به عمل آوردند و طبق نظر سنجی که صورت گرفته بود در صد بالایی از بازدید کنندگان از موضوعات کتابها راضی بودند.

فرهاد کیایی افزود نمایشگاه کتاب درساختمان مرکز مدیریت استان البرز در تاریخ 1396/9/26 آغاز به کار کرد و در مراسم افتتاحیه اعضای شورای ملی پژوهشی استان ، برخی از اساتید راهنما و مدارس علمیه بقیع، زینبیه سطح 2و3 به همراه مدرسه شهید مطهری کرج حضور پیدا کردند.

مدارسی که در نمایشگاه حضور پیدا می کردند در کارگاه آموزشی آشنایی با روش های نوین پژوهشی که از سوی مدیریت استان البرز  بر پا شده بود شرکت می کردند و این کارگاه باعث شد تا، با علم و آگاهی کتاب های مورد نیاز خود را انتخاب نمایند و به واسطه بن هایی که در نمایشگاه توزیع می شد کتاب های مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

معاون پژوهش مدیریت استان البرز هدف خود را از برگزاری نمایشگاه کتاب ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین جایگزین کردن کتاب به جای فضای مجازی بیان کرد.