افتتاح چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه های علمیه خواهران گلستان با حضور آیت الله نورمفیدی

شناسه خبر : 53321

1396/09/30

تعداد بازدید : 46

افتتاح چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه های علمیه خواهران گلستان با حضور آیت الله نورمفیدی
چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران استان گلستان با حضور آیت الله نورمفیدی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر هاجر، چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران استان گلستان با حضور آیت الله سید کاظم نورمفیدی، امام جمعه گرگان و نماینده ولی فقیه در استان افتتاح شد.

در این مراسم آیت الله نورمفیدی با بیان این که امروز دنيا، دنياي علم و دانش و پيشرفت و توسعه است، گفت: اگر انسان با زمان جلو نرود عقب خواهد ماند، از این رو ناچار است در همه زمينه ها با علم و معرفت و دانش مرتبط  باشد.

وی افزود: با وجود ایجاد فضاهای مجازی، در عین حال اصل و مبنا كتاب است و امروز ارتباط ما با كتاب از ضروريات زندگي است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ادامه داد: برپايي نمايشگاه كتاب در واقع فضاهاي بيشتري براي كتاب و كتابخواني در برابر مردم به ویژه نسل جوان قرار مي دهد و وسيله اي براي آشنايي هر چه بيشتر با كتاب و كتابخواني است.

گفتنی است، به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه در حاشیه نمایشگاه، نشست مشترکی بین دانشجویان دانشگاه گلستان و طلاب خواهر مؤسسه آموزش عالی الزهرا(س) برگزار شد و در انتها دانشجویان از نمایشگاه بازدید کردند.

علاقه مندان به بازدید از چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران در استان گلستان می توانند به نشانی گرگان، بلوار شهید مفتح، خیابان حوزه 2، کوچه میرداماد 2، مدرسه علمیه الزهرا(س) مراجعه کنند.

ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب گرگان 8 تا 15 اعلام شده و این نمایشگاه تا 4 دی ماه دایر است.

 

گالری تصاویر