گزارشی از برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی کتاب در سراسر کشور

شناسه خبر : 36495

1395/10/09

تعداد بازدید : 255

گزارشی از برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی کتاب در سراسر کشور

سومین نمایشگاه تخصصی کتاب ویژه حوزه های علمیه خواهران که با همکاری مرکز نشر هاجر شروع به کار کرده است تا کنون 22 نمایشگاه در 22مرکز استان و شهرستان برگزار گردیده است.

12 نمایشگاه به کار خود خاتمه و 10 نمایشگاه در حال برگزاری نیز هستند.

درگزارشات ارسالی از سوی برگزارکنندگان نمایشگاه ها  به گوش می رسد که این نمایشگاه ها با استقبال بسیار خوب طلاب روبرو بوده .

برای دریافت تصاویر محل برگزاری نمایشگاه در استانها به آدرس http://hajar.whc.ir/image_gallery/category/84/ مراجعه فرمائید. گزارشی از روند برگزاری سومین  نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه های علمیه خواهران

استان زنجان- موسسه آموزش عالی حوزوی نورالزرهرا(س)


 

سومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه های علمیه  خواهران استان زنجان با میزبانی موسسه آموزش عالی حوزوی نورالزهرا(س) روز چهارشنبه  95/9/24با حضور مدیریت محترم استانی حوزه علمیه  خواهران و جمعی از اساتید وطلاب آغاز به کار نمود.

این نمایشگاه که با استقبال خوب مدارس علمیه خواهران و در مواردی برادران استان مواجه گشت ،توسط واحد خبر صدا وسیمای استان و خبرگزاری های ایکنا وایسنا  نیز پوشش خبری داده شد.و درطی آن تا کنون قریب به 70 بن کتاب خریداری شده است.

 

 

گزارشی از برپایی برپایی سومین نمایشگاه تخصصی کتاب در مدیریت حوزه علمیه خوهران استان مازندران

سومین نمایشگاه تخصصی کتاب، با همکاری مرکز نشر هاجر و مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مازندران در شهرستان آمل برپا شد. در همین راستا خانم اردشیری؛ معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان مازندران بیان داشت:سومین نمایشگاه تخصصی کتاب مدیریت استان مازندران با همکاری مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهراء (س) شهرستان آمل برپا شد.

وی افزود:افتتاحیه این نمایشگاه روز شنبه 2دی با حضور حجت الاسلام و المسلمین غفاری؛ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مازندران و جمعی از مسئولین شهرستان آمل و استان برگزار شد.

معاون پژوهش استان مازندران تصریح کرد:طلاب خواهر استان مازندران جهت خرید کتاب از این نمایشگاه، از چند روز قبل ثبت نام نموده و بن کتاب به آن ها تعلق گرفت که می توانند با 60 درصد تخفیف کتاب ها را خریداری نمایند.

وی در پایان گفت:نمایشگاه مذکور تا 9 دی ماه دایر بوده و اختتامیه آن در روز پنج شنبه برگزار خواهد شد.

هم چنین خانم قنبری؛ مسئول کتاب خانه مدرسه علمیه خواهران آمل که مسئولیت اداره این نمایشگاه را برعهده دارد، گفت:حدود 640 عنوان کتاب در موضوعات مختلف اعم از زن و خانواده، سیره پیشوایان، درسی، تربیت و ... در این نمایشگاه، در معرض دید علاقه مندان گذاشته شد که در صورت تمایل می توانند با تخفیف آن ها را خریداری نمایند.  

 

 

اخبار نمایشگاه کتب تخصصی حوزوی در حوزه علمیه خواهران زینبیه(س)شهرستان آبیک استان قزوین

این نمایشگاه در روز دوشنبه 29 آذر افتتاح شد
وبا تخفیف های 20 الی 70 درصدی ویژه طلاب واساتید این کتب به فروش میرسد لازم به ذکر است به دلیل استقبال طلاب و اساتید این نمایشگاه تا یکشنبه12 دی ماه دایر است

این نمایشگاه به منظور دسترسی آسان طلاب و اساتید در شهر آبیک و حومه به کتب تخصصی است و همچنین بالا بردن سطح مطالعه در بین عموم بانوان متدین شهرستان است.

 

 

خانم دهقانی  معاون پژوهش استان یزد   
سومین نمایشگاه تخصصی حوزه های علمیه خواهران از تاریخ 5 آذر ماه تا تاریخ 10 دی  در استان یزد دایر می باشد که تا کنون با استقبال خوبی  روبرو شده ایم  بن هایی که برای طلاب در نظر گرفته شده بود باعث شد طلاب  کتاب های مورد نیاز خودشون را تهیه کنند.
دهقانی افزود جا داشت برای اساتید هم بن خرید کتاب در نظر گرفته می شد تا آن ها هم بتوانند از این نمایشگاه کتاب تهیه کنند.
دهقانی ادامه داد خوب هست در کنار برگزاری نمایشگاه کتاب غرفه ای هم بر پا شود تا فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را گسترش دهد.