جلد سی و پنجم ازمجموعه کتاب های آثار قرآنی

شناسه خبر : 28839

1395/04/19

تعداد بازدید : 1024

جلد سی و پنجم ازمجموعه کتاب های آثار قرآنی
کتاب «نقش علم در تقویت ایمان و خدا باوری» به قلم فاطمه معین الدینی منتشر شد.

سی و پنجمین جلد ازمجموعه کتاب های آثار قرآنی«سرمه سعادت» به چاپ رسید

کتاب «نقش علم در تقویت ایمان و خدا باوری» به قلم فاطمه معین الدینی منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی مر کز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران این کتاب در قطع رقعی، در 96 صفحه، به شمارگان  1000 نسخه، و به قیمت 36000 ریال چاپ و توزیع شده است.

در مقدمه این اثر آمده است: «تاریخ نشان داده است تفکیک علم و باورهای معنوی از یکدیگر چه نتایج زیان باری برای جامعه بشری به دنبال داشته است. آنجا که ایمان بدون علم بوده، مساعی بشر دوستانه، صَرف جمودها و تعصب ها شده است و آنجا که جای ایمان خالی مانده، مانند جوامع عصر حاضر تمام قدرت علمی صرف افزون طلبی ها و استمثارها شده است . از آن که گسترش فرهنگ های منحرف جهانی چالش هایی را پیش روی اهل علم قرار داد، ضرورت ایجاب می کند برنامه های پژوهشی، متناسب با دگرگونی های زمانه باشد. این اثر نیز در راستای ایفای این مهم به نگارش در آمده است.»

این کتاب در چهار فصل تدوین شده است: فصل اول «مفاهیم و مبانی نظری»، فصل دوم «تاثیر پیشرفت علم بر خدا باوری»، فصل سوم «تاثیر ایمان در علم»، فصل چهارم «چگونگی تحقق پیشرفت علم و خدا باوری در جوامع اسلامی»

علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن های 4-37842543-025 تماس برقرار و یا به نشانی قم بلوار معلم، مجتمع ناشران، طبقه 1،واحد 114 مراجعه نمایند.