برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی کتاب

برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی کتاب

شناسه خبر : 21373

1394/08/21

تعداد بازدید : 3073

برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی کتاب

دومین دوره نمایشگاه‌های تخصصی کتاب‌ حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌شود

مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر از برگزاری دومین دوره نمایشگاه‌های تخصصی کتاب‌ ویژه حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های عملیه خواهران احمد شایانفر با بیان این‌که این نمایشگاه‌ها از 24 آبان ماه و تا 25 آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود، تصریح کرد: زمان آغاز نمایشگاه همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و زمان پایان آن نیز در روز پژوهش است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه‌ها در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور که درخواست برگزاری نمایشگاه داشته‌اند، برگزار می‌شود.
مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر تصریح کرد: تاکنون 118 مدرسه برای برگزاری نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند. شایانفر تعداد ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه‌ را 40 ناشر دانست و گفت: در این نمایشگاه‌ها هزار و 100 عنوان کتاب در موضوعات عمومی و مذهبی از سوی ناشران عرضه می‌شود.
وی یادآور شد: بخش اعظم کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه‌ها، کتاب‌های حوزوی ویژه طلاب و مدارس علمیه خواهران است و علاوه بر این کتاب‌هایی درباره دفاع مقدس، ادبیات، کودک و نوجوان، زنان، خانواده و تاریخ نیز عرضه می‌شود.
مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر با بیان این‌که کتاب‌ها با تخفیف 20 تا 35 درصد عرضه می‌شود، اظهار کرد: مبلغی به عنوان بن کتاب برای تجهیز کتابخانه‌ها به مدارس علمیه خواهران اعطا می‌شود.
شایانفر «بوستان کتاب»، «انتشارات اسلامی »، «دارالفکر»، «نصایح» ، «دلیل ما»، «سمت»، «اسرا»، «مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)»، «معارف»، «سوره مهر»، «دانشگاه ادیان و مذاهب» و «پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» را از جمله مهم‌ترین ناشران حاضر در نمایشگاه‌های تخصصی کتاب‌های حوزه‌های علمیه خواهران برشمرد و یادآور شد: خرید از این نمایشگاه‌ها برای عموم خواهران آزاد است.