مرکز نشر هاجر طرح از کتاب تا کتاب را اجرا می‌کند

شناسه خبر : 19996

1394/06/17

تعداد بازدید : 2120

مرکز نشر هاجر طرح از کتاب تا کتاب را اجرا می‌کند
مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفت: این مرکز طرح از کتاب تا کتاب را اجرا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران احمد شایانفر افزود: در این طرح شهروندان کتاب‌های بلااستفاده سالم کتابخانه‌های شخصی را به مرکز نشر هاجر تحویل می‌دهند و کتاب‌های جدید دریافت می‌کنند.
وی زمان اجرای این طرح را 15 شهریور تا 15 مهرماه ذکر کرد و ادامه داد: از خیران فرهنگ‌دوست دعوت می‌شود به عنوان اقدامی ماندگار، در طرح فراگیر و عمومی اهدای کتاب‌های علمی، آموزشی و مذهبی به کتابخانه‌های مدارس علمیه خواهران، این نهاد مقدس را یاری کنند.
مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر اظهار کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند کتاب‌های خود را به قم خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه یکم، واحد 135 مرکز نشر هاجر ارائه و کتاب‌های جدید دریافت کنند.
وی مزایای این طرح را توسعه امر کتابخوانی، تجهیز کتابخانه‌های مدارس علمیه خواهران سراسر کشور، بهره‌مندی طلاب از کتاب‌ها، اطمینان از استفاده مفید و مطلوب از کتاب‌ها و شرکت در کار خیر و خداپسندانه ذکر کرد.
شایانفر با اشاره به طرح‌هایی که پیش از این مرکز نشر هاجر به منظور توسعه امر کتابخوانی و تجهیز کتابخانه‌های واحدهای حوزوی خواهران سراسر کشور اجرا کرده است، خاطرنشان کرد: در اجرای طرح هدیه افضل که کماکان ادامه دارد، فرهنگ‌دوستان و علاقه‌مندان به حوزه‌های علمیه خواهران، کتاب‌های بلااستفاده خود را به کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران اهدا می‌کنند.