202 منبع به کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران افزوده می‌شود

شناسه خبر : 19987

1394/06/16

تعداد بازدید : 1666

202 منبع به کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران افزوده می‌شود
202 منبع به کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران افزوده می‌شود
کارشناس امور کتابخانه‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفت: 202 منبع به کتابخانه‌های واحدهای حوزوی مقطع سطح سه (کارشناسی ارشد) و سطح چهار (دکتری) این مرکز افزوده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران علی حسنوند اظهار کرد: علاوه بر واحدهای حوزوی مقطع سطح سه، مدارس علمیه جدیدالتاسیس و محروم مقطع تحصیلی سطح دو (کارشناسی) نیز در این مرحله تجهیز خواهند شد.
وی تعداد کل این واحدهای حوزوی را 100 باب ذکر کرد و ادامه  داد: از این میان، 45 واحد حوزوی در سطح دو، 53 واحد حوزوی در سطح سه و دو واحد حوزوی در سطح چهار قرار دارند.
کارشناس امور کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه تجهیز کتابخانه‌های واحدهای حوزوی با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران انجام خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کتاب‌هایی که در این مرحله در اختیار واحدهای حوزوی قرار می‌گیرد، 7 میلیارد ریال است.
وی تعداد کل عنوان کتاب‌های انتخاب شده برای ارسال به واحدهای حوزوی خواهران را 202 عنوان ذکر کرد و ادامه داد: این کتاب‌ها با تمرکز بر منابع قرآنی تهیه و به مدارس علمیه ارسال می‌شود.