مجموعه 3 جلدی ره توشه تبلیغ منتشر شد سریرسخن

شناسه خبر : 18688

1394/03/17

تعداد بازدید : 3710

مجموعه 3 جلدی ره توشه تبلیغ منتشر شد  سریرسخن
مرکزنشرهاجر مجموعه سه جلدی ره توشه تبلیغی بانوان را با نام «سریر سخن» به لطف خداوند و با اهتمام جمعی همراهان منتشر کرد .
 
مرکزنشرهاجر مجموعه سه جلدی ره توشه تبلیغی بانوان را با نام «سریر سخن» به لطف خداوند و با اهتمام جمعی همراهان منتشر کرد .
بایستگی تبلیغ دینی درباره زیر ساخت‌های اندیشه ، تامین نیازهای اجتماعی و زدودن پیرایه‌های موهوم از ساحت قدسی دین و فرهنگ ملی ، نیاز به مبلغانی کارآمد و توانمند دارد.در این میان نقش مبلغان خواهر در رسانش پیام و پراکندن عطر و بوی دل انگیز مباحث قرآنی ، حدیثی ، فقهی و کلامی در جامعه دینی بی بدیل است. نشر هاجر در راستای ابلاغ پیام‌های دینی ، این مجموعه 3 جلدی را با عنوان «سریر سخن» فرادید بانوان قرار داده است تا دستمایه‌ای باشد برای انجام رسالت‌ها و دریچه‌ای برای کندوکاو عالمانه بانوان در تحقیق و تولید مجلدات بعدی.
مجموعه 3 جلدی «سریر سخن» توسط مرکز نشر هاجر و به قلم آقایان علی باقر شیخانی و سید حسین اسحاقی در قطع وزیری و  تیراژ 2000 نسخه منتشر شده است.
جلد اولاین کتاب در پنج بخش خداشناسی ، عدل سناسی ، نبوت و پیامبر شناسی ، امامت و امام شناسی و معادشناسی به رشته تحریر در آمده است که هر یک از این بخش‌‌‌ها در چندین فصل که مفاهیم ، راههای شناخت ، انواع ، دلایل و آثار هر یک بر زندگی انسان از جمله سر فصل‌های آن می‌باشدتشریح گردیده است .
کتاب «سریر سخن1 - اصول دین برای همه» توسط مرکز نشر هاجر و به قلم آقایان علی باقر شیخانی و سید حسین اسحاقی در 502 صفحه و تیراژ 2000 نسخه با قیمت 200000 ریال منتشر گردیده است.
 
جلد دوماین کتاب در شش بخش با موضوع اخلاق نگاشته شده است .  مفاهیم و تعاریف اخلاق ، آداب و اخلاق بندگی ، خانوادگی ، عمومی ، اقتصادی و همچنین آداب و اخلاق علم آموزی از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب می‌باشد.
کتاب «سریر سخن2 –اخلاق برای همه» توسط مرکز نشر هاجر و به قلم آقایان علی باقر شیخانی و سید حسین اسحاقی در 336 صفحه و تیراژ 2000 نسخه با قیمت 140000 ریال منتشر شده است.
جلد سوماین کتاب در پنج بخش که شامل گستره و انواع آزادی در اسلام ، بایسته‌ها در حکومت اسلامی ، حقوق اجتماعی زنان ، فمینیسم و آسیب‌های فرارو ، حجاب و عفاف زنان آسیب‌ها و راه‌های برون رفت می‌باشد تالیف گردیده است که هر کدام از این بخش‌ها در چندین فصل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
کتاب «سریر سخن3 - مشارکت همگانی در فعالیت‌های سیاسی - اجتماعی» توسط مرکز نشر هاجر و به قلم آقایان علی باقر شیخانی و سید حسین اسحاقی در 376 صفحه و تیراژ 2000 نسخه با قیمت 155000 ریال منتشر گردیده است.