اطلاعیه مرکز نشر هاجر پیرامون تهیه بن‌کارت کتاب ویژه نمایشگاه کتاب تهران

شناسه خبر : 17393

1394/01/24

تعداد بازدید : 1921

اطلاعیه مرکز نشر هاجر پیرامون تهیه بن‌کارت کتاب ویژه نمایشگاه کتاب تهران
مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در آستانه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به منظور بهره‌مندی طلاب از کتب این نمایشگاه اطلاعیه‌ای منتشر و نحوه ثبت نام و خرید بن‌کارت کتاب در نمایشگاه کتاب تهران را اعلام کرد.
بر این اساس در 28امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بن کارت خرید کتاب با شرایط ذیل در اختیار طلاب قرار می گیرد:
·         بن کارت خرید کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است.
·         زمان ثبت نام: از 25 فروردین 1394 تا قبل از برگزاری نمایشگاه و از طریق سامانه ثبت نام  بن کارت دانشجویی به آدرس  www.tibf.irست.
·         زمان توزیع کارتاز تاریخ 6 اردیبهشت 1394 تا پایان نمایشگاه است.
·         متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم طلبه (به صورت اینترنتی) برای دریافت بن کارت می‌بایست صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اند مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر خودداری نمایند.
·         مدارک لازمهنگام دریافت کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه.
·         هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.
·         اعتبار موجوددر کارت‌ها 600 هزار ریال است که 300 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود.
·         یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است. کارتهای ویژه خرید در نمایشگاه فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است.
·         زمان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 16/2/94 لغایت 26/2/94 در مکان مصلی بزرگ امام خمینی تهران برگزار می گردد.