مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر خبر داد:

تسهیلات ویژه در نمایشگاه کتاب حوزه دین برای طلاب خواهر

شناسه خبر : 15813

1393/10/13

تعداد بازدید : 1634

تسهیلات ویژه در نمایشگاه کتاب حوزه دین برای طلاب خواهر
مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران از تخفیف ویژه چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب حوزه دین برای طلاب خواهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران احمد شایانفر با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب حوزه دین در مجتمع ناشران قم گفت: طلاب، اساتید و واحدهای آموزشی تربیتی حوزوی خواهران می‌توانند با مراجعه به دفتر مرکز نشر هاجر در این نمایشگاه واقع در طبقه اول واحد 114 معرفی‌نامه استفاده از تخفیف 30 درصدی از برخی ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب حوزه دین را دریافت نمایند.
وی اضافه کرد: علاوه بر این تخفیف، طلاب می‌توانند از 20 درصد یارانه ویژه نمایشگاه که از سوی برگزارکنندگان اعمال شده است نیز استفاده کنند و به این ترتیب کتب مورد نیاز را با 50 درصد تخفیف تهیه نمایند.
مدیر اجرایی مرکز نشر هاجر با اشاره به اینکه مبلغ درنظر گرفته شده یارانه برای طلاب، 500 هزار ریال است، یادآور شد: این مبلغ برای طلاب پژوهشگر تا 3 میلیون ریال است. طلاب پژوهشگر برای استفاده از این یارانه، باید معرفی‌نامه از مدرسه علمیه خود به ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه نمایند.
وی مبلغ یارانه اختصاص‌یافته به مدارس علمیه را به منظور تجهیز کتابخانه‌ها 5 میلیون ریال ذکر کرد و افزود:‌ با توجه به محدودیت یارانه کتاب، بهتر است متقاضیان استفاده از یارانه در اسرع وقت در این زمینه اقدام کنند.
شایانفر این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای تهیه کتاب‌های مورد نیاز طلاب، اساتید و واحدهای حوزوی به منظور تحقیق و پژوهش و تجهیز کتابخانه‌ها دانست.
وی اضافه کرد: چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب حوزه دین با حضور ناشران داخلی و 45 ناشر از کشورهای سوریه، لبنان، عراق و مصر تا 20 دی‌ماه در محل مجتمع ناشران واقع در بلوار معلم قم دایر است و علاقه‌مندان از ساعت 9 تا 12 و 15 تا 20 می‌توانند از این نمایشگاه بازدید و خرید نمایند.