نمایشگاه دائمی مرکز نشر هاجر افتتاح شد

شناسه خبر : 11961

1393/01/01

تعداد بازدید : 324

نمایشگاه دائمی مرکز نشر هاجر افتتاح شد
افتتاح رسمی نمایشگاه دائمی مرکز نشر هاجر و فروشگاه اینترنتی این مرکز نشر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در مراسم افتتاح این نمایشگاه که در محل مجتمع ناشران قم برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین محمودرضا جمشیدی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور با اشاره به فضایل حضرت زهرا(س)‌ اظهار داشت: آن حضرت هم در زمان ولادت و هم در زمان شهادت مورد بی‌مهری قرار گرفت.
وی با اشاره به روایاتی در مورد قدر و منزلت حضرت زهرا(س) تصریح کرد: شفاعت آن حضرت به قدری گسترده است که نه تنها دوستداران بلکه دوستداران دوستداران آن حضرت را شامل می‌شود.
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور ادامه داد: حضرت صدیقه طاهره(س) را از آن جهت فاطمه گفتند که عقول مردم از این که این ساحت قدسی را بشناسد عاجز است.
وی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در ابتدای تشکیل مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران حدود 10 نظام آموزشی در مکتب‌های حوزوی خواهران وجود داشت، تصریح کرد: زمانی که برنامه آموزشی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران تدوین شد، فراهم کردن کتاب برای اجرای آن دشوار بود، اما راه‌اندازی مرکز نشر هاجر این کار را تسهیل کرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین جمشیدی با اشاره به وجود 65 هزار طلبه شاغل به تحصیل و 70 هزار طلبه فارغ التحصیل حوزه‌های علمیه خواهران در کشور اظهار داشت: باید تلاش کنیم قیمت کتاب‌های چاپی و محصولات دیجیتال را کاهش دهیم تا امکان استفاده از آن برای عموم فراهم آید.
در این مراسم همچنین محمود خالقی معاون پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران در سخنانی با اشاره به بحث برکت در زندگی و فعالیت‌ها گفت: اگر بخواهیم وجودمان و عمرمان بابرکت باشد باید خودمان را به وجود مبارکی وصل کنیم.
وی افزود: مرکز نشر هاجر مجموعه‌ای مبارک است و باید مبارک‌تر باشد
.
شایان ذکر است علاقه مندان می توانند برای خرید محصولات نشرهاجر و بازدید از نمایشگاه دائمی این مجموعه به آدرس: قم - بلوار معلم- مجتمع ناشران- واحد114 مراجعه نمایند