ویژه شبهای قدر

شناسه نوشته : 18586

1395/03/30

تعداد بازدید : 480

کتاب آئینه ی خدا با 30 درصد تخفیف ویژه شبهای قدر

بسم الله الرحمن الرحیم

 انا انزلناه فی لیلة القدر  - و ما ادراک ما لیلة القدر  - لیلة القدر خیر من الف شهر  -  تنزل الملائکة و الروح فیها باذن ربهم من کل امر  -  سلام هی حتی مطلع الفجر

به نام خداوند بخشایشگر مهربان -ما آن (قرآن) را در شب قدر نازل کردیم -و تو چه می‌دانی شب قدر چیست؟! -شب قدر بهتر از هزار ماه است -فرشتگان و روح در آن شب به اذن پروردگارشان هر امری را نازل می‌کنند -شبی است سرشار از سلامت تا طلوع سپیده. (قرآن کریم، سوره قدر)

در طول سال، ساعات، روزها، شبها و ماهها واساساً زمانهای متفاوتی وجود دارد. اما در میان همگی این زمانها، بعضی به واسطه عنایت و توجه خداوند و اثراتی که بر این زمانها مقرر شده یا اتفاقاتی که در آنها روی داده یا می‌دهد، دارای اهمیت، شرافت و عظمت ویژه‌ای هستند. یکی از این زمانها شب قدر است. در آیین اسلام، این شب با ارزش‌ترین و برترین شب در طول سال است. اهمیت این شب تا حدی است که نه تنها آیات مختلفی از سور قرآن کریم درمورد خصوصیات این شب نازل شده، بلکه سوره‌ای مستقل نیز به این نام و در خصوص شب قدر در قرآن کریم وجود دارد.

در این خصوص مرکز نشر هاجر کتاب آئینه ی خدا را با 30 درصد تخفیف در اختیار شما علاقه مندان قرار خواهد داد . برای تهیه کتاب با فروشگاه مرکز نشر هاجر تماس حاصل فرمائید.

تلفن 37842544-025